En al wisselt meneer Melro constant van huisadres, hij heeft hier op deze website, 16-9-2009 dus ruim van tevoren, notitie ervan genomen dat er een dagvaarding was uitgezonden naar hem toe om vervolgens te laten weten dat “men” dan beter op de hoogte was daarvan dan hijzelf.
Via de telefoon heeft meneer Melro nog vragen beantwoord hieromtrent welke hier op deze website te lezen staan, ook voor Justitie.
bolle Says:
september 16th, 2009 op 22:33 e
martin bruins alias martin melro moet zich komen verantwoorden voor zijn daden in de zaak k. ,hij moet dit 25 september doen om 10.45 in het paleis van justitie in arnhem,voor de meervoudige kamer.
waarschijnlijk zal hij zelf er wel weer niet wezen,maar we zijn op de goede weg err zal veel media aanwezig zijn!!!!
dit schrijft hij natuurlijk niet op zijn hyves,hij zal wel weer druk bezig zijn met zijn home videos,altijd leuk om je kameraden te laten zien als je dadelijk in de bak zit,hahahaahah,
Red:Wij hebben momenteel de heer Melro aan de telefoon en dit bericht aan hem voor gelegd, zijn antwoord is dat men dan beter op de hoogte is hiervan dan hijzelf.
Meneer Melro had dus contact kunnen opnemen om te vragen waar betreffende dagvaarding naar toe gestuurd was opdat hij voor had kunnen komen om zijn gepaste straf in ontvangst te kunnen nemen, wij laten het hier niet bij zitten, dat mag u van ons aan nemen!
WESTLAND – De 16-jarige Safira Thunnessen uit ‘s-Gravenzande werd donderdag op school in Naaldwijk in elkaar geslagen. De reden: haar vader is pedofiel.
Hij verdween eerder dit jaar vier maanden achter de tralies omdat hij een seksuele relatie had met Safira’s 14-jarige pleegzusje.
De 16-jarige Safira en haar moeder Santa (42) verklaren al langer met de dood te worden bedreigd. Sinds de 49-jarige vader in juli vrijkwam na vier maanden celstraf, zouden mensen uit de omgeving vermoeden dat het gezin onderdak geeft aan de man.
Moeder Santa Thunnessen werpt dat verre van zich. “Het klinkt erg, maar wij zouden het liefste horen dat hij dood is.”
Volgens de aangifte bij de politie werd Safira afgelopen donderdag rond kwart voor twee ‘s middags van achteren aangevallen door een 15-jarige medescholier op het Dalton College in Naaldwijk. Het meisje, dat haar jas van een kapstok wilde pakken, werd zo hard geslagen dat zij bewusteloos op de grond viel.
Daarna trapte de jongen nog verschillende keren hard tegen haar gezicht en lichaam. Zij hield aan de mishandeling zware kneuzingen aan ribben en gezicht over.
“Ik dacht dat mijn dochter dood was toen ik op school aankwam,” vertelt Santa Thunnessen. “Zo veel bloed lag er. Het was angstaanjagend.”
Het is maar hoe je brengt bij de rechter. “In stressvolle situaties moet ik mij ontspannen. Het wordt me dan zwart voor de ogen”, pleitte een 23-jarige Nederlander.
De man lost dat naar eigen zeggen op door jonge meisjes en jongens zijn penis te laten zien en vraagt ze of ze hem willen vasthouden.
Serie-potloodventer
De kerel in kwestie is een echte serie-potloodventer. Hij kreeg al een voorwaardelijke celstraf en moest ook een verplichte behandeling ondergaan. “Die behandeling stelde niets voor”, zei hij tegen de rechter. “Het was een gesprek van drie kwartier per week. Ik wil echt worden behandeld, desnoods klinisch. Ik wil verder met mijn leven, zonder dit gedoe.”
Jarenlang werd gezwegen over misbruik door priesters in Italië. Een onderzoek van Associated Press heeft nu 73 gevallen van misbruik door priesters verzameld.
(Novum/AP) – Het gebeurde nacht na nacht, zegt de dove man. Soms in de slaapkamer van de priester, soms in de badkamer, soms zelfs in de biechtstoel.
Als jonge jongen op een katholiek instituut voor doven werd Alessandro Vantini (59) zo vaak door priesters misbruikt dat hij zich voelde ‘alsof ik dood was’.
Vantini en tientallen andere scholieren hebben dit jaar iets gedaan dat in Italië hoogst ongebruikelijk is: ze hebben de openbaarheid gezocht met hun beweringen dat zij gedwongen werden seks te hebben met priesters.
Tientallen jaren werd gezwegen over mogelijk misbruik door priesters in Italië, een land waar de katholieke kerk een van de meest gerespecteerde instituten is.
Maar nu ontstaat er langzamerhand een beweging die misbruik aan de kaak stelt.
Een onderzoek van Associated Press heeft 73 gevallen van misbruik van minderjarigen door priesters gedocumenteerd. Daarbij waren 235 slachtoffers betrokken.
De voorvallen hadden allemaal in de afgelopen tien jaar plaats.
Een 14-jarige jongen uit het Amerikaanse Oklahoma City heeft de afgelopen 4,5 jaar grotendeels opgesloten gezeten in een kast in een slaapkamer. Afgelopen vrijdag ontsnapte hij uit het huis van zijn moeder.
De jongen werd na zijn vlucht opgemerkt door een omwonende. Die bracht hem naar de politie. Hij was zwaar ondervoed; hij droeg een korte broek die omhoog werd gehouden met een strakke riem. Naar eigen zeggen had hij al een week niet meer gegeten.
Littekens
Ook was de jongen vies, stonk hij en had hij littekens en andere tekenen van mishandeling over zijn hele lichaam. Hij zegt dat hij regelmatig werd geslagen en dat er ook is geprobeerd om hem in de brand te steken.
Zijn 37-jarige moeder en haar 38-jarige vriend zijn opgepakt. Ze worden beschuldigd van kindermisbruik en ernstige verwaarlozing.
MAARTENSDIJK – Acht jaar cel en tbs, dat is de straf die de moordenaar van Paul Schaap opgelegd heeft gekregen. De rechter deed dinsdag uitspraak in de zaak.
Bart H. vermoordde Schaap in februari in diens huis aan de Tuinstraat. Tijdens de zitting ontkende H. dat, hoewel hij eerder had gezegd dat hij de man wel had vermoord. De rechtbank noemde dat niet geloofwaardig, omdat H. over daderwetenschap beschikte. De rechtbank oordeelde dat H. een weerloze man op kille en gruwelijke wijze heeft vermoord.
Paul Schaap profileerde zich vaak als satanist en als pedofiel. H. verklaarde tijdens de verhoren dat hij hem vermoordde om kinderen te redden.
Er is ook in ons land veel te doen over de terugkeer van veroordeelde pedofielen en andere seksdelinquenten na hun vrijlating in de buurt waar ze toesloegen.
In bepaalde staten van de VS is de wetgeving zo streng geworden dat het systeem onwerkbaaar wordt. Nabij Atlanta (Georgia) moeten negen vrijgelaten ‘sex offenders’ in afwachting van een nieuwe thuis in een bos kamperen. Ze krijgen zware restricties opgelegd.
Zo mogen ze niet wonen, werken of rondhangen binnen een straal van 1.000 feet (zo’n 330 meter) van een school, kerk, park of andere plaatsen waar kinderen samenkomen. Begin er maar aan, zeker in (groot)steden.
Vangen bot
Het probleem is dat de pedofielen door hun verleden vaak bot vangen als ze zich willen laten registreren in een nieuwe gemeente of als ze een job gaan zoeken.
Als ze niet bij familieleden kunnen gaan wonen die aan de regels voldoen en niet naar een andere staat willen verhuizen of de VS niet willen verlaten, dan komen ze op de ‘camping’ voor seksdelinquenten terecht.
AMSTERDAM – Een 17-jarige Taiwanese jongen heeft de handen van zijn vader afgehakt terwijl deze lag te slapen.
De jongen zou tot zijn daad zijn overgegaan omdat zijn vader hem jaren zou hebben mishandeld. De zoon overviel zijn 37-jarige vader, een gescheiden smid, met een mes terwijl hij thuis lag te slapen.
In het ziekenhuis konden de handen weer worden aangezet.
De jongen vertelde de politie dat zijn vader hem had geslagen nadat hij weigerde te stoppen met school om een baan te zoeken. Hij vertelde geen spijt te hebben.
Een kinderrechter buigt zich binnenkort over de zaak.
In Ransart (Charleroi) is vorige week donderdag een kind van 22 maanden overleden aan de gevolgen van het innemen van methadon en, in een mindere mate, van cocaïne. Dat is maandag uit gerechtelijke bron vernomen.
De feiten kwamen nu pas aan het licht en veel concrete gegevens zijn nog niet bekend.
Lena, een kind van 22 maanden oud, werd dood teruggevonden in de woning waar ze met haar moeder woonde. Een eerste onderzoek liet toe vast te stellen dat het kind overleed aan de gevolgen van het inslikken van methadon en, in veel mindere mate, van cocaïne.
Een Amerikaanse pedofiel hangt een levenslange gevangenisstraf boven het hoofd.
De 35-jarige Kurt Richardson heeft naar verluidt 9 minderjarige meisjes misbruikt.
Het jongste slachtoffertje van de pedofiel is niet ouder dan vier jaar…
Richardson pleitte onschuld, maar ondertussen stapelt het bewijs tegen de man zich op.
De zaak tegen de man kwam aan het rollen, toen het jongste slachtoffer van Richardson zich bij haar leerkracht meldde. Ze vertelde hoe de man haar had aangerand.
De leerkracht zette de gang naar de politie, die een onderzoek startte naar Richardson.
Richardson zit vast. Binnen afzienbare tijd wordt de man voorgeleid, meldde NewsChannel 5
HLN update! Een kind van 17 maanden is gisteren met tal van verwondingen over het lichaam opgenomen in een ziekenhuis. Het medisch personeel verwittigde kort nadien de gerechtelijke autoriteiten van Charleroi. Het zwaargewonde kind verkeerde vanochtend nog tussen leven en dood.
Het zou over het hele lichaam slagen gekregen hebben en zou naar verluidt hersendood zijn.
De feiten speelden zich af in een appartement in de rue du Laboratoire in het centrum van Charleroi. De woonst wordt betrokken door een koppel twintigers.
De jonge moeder leeft er sinds kort samen met haar vriend. Het kind stamt uit een vorige relatie van de moeder.
In nog onopgehelderde omstandigheden kreeg het kind tijdens een gewelddadige scène in de woonst een reeks slagen.
In het ziekenhuis verwittigde het medisch personeel, gezien de aard van de verwondingen, de gerechtelijke autoriteiten. Deze voormiddag werden de moeder en haar vriend verhoord in de lokalen van de lokale politie.
BUNNIK – Vrijdagochtend 25 september reed een 14-jarig meisje uit Bunnik op haar fiets over de Vossegatsedijk op weg naar school.
Plotseling voelde zij een hand op haar billen, waarna er tot twee keer toe in geknepen werd. Dit gebeurde door een jongen die op een licht-kleurige brommer naast haar reed.
Signalement:
- Blanke jongen
- Ongeveer 18 jaar
- Droeg een lichte broek en een witte integraalhelm
- Pokdalig gezicht
Toen het meisje schreeuwde dat hij weg moest gaan, ging hij er vandoor. De politie is op zoek naar getuigen van deze aanranding.
Heeft u iets gezien of weet u wie deze jongen is? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844.
Vanuit eigen info kunnen wij alvast laten weten dat Prescilla niets liever wil dan naar huis te gaan, naar haar moeder, zusjes én stiefvader dus, dit heeft zij vandaag nogmaals laten weten.
Hieraan wordt momenteel ook aan gewerkt om te kijken of dit eventueel haalbaar is met ambulante begeleiding, wij houden u op de hoogte in ieder geval.
Ook kunnen wij u melden dat wij elk contact met de heer Melro welke wij hadden vanaf dit weekend verbreken zullen nadat gebleken is dat hij het vertrouwen in ons, en dan met name met onze admin welke de contacten onderhoud, flink beschaamd heeft middels een vertrouwelijk gesprek tussen hen beiden ongevraagd dus zonder toestemming openbaar te maken wat ook nog eens strafbaar is.
Wij waren graag bereid zijn kant van dit hele bizare verhaal te horen aangaande hoor en wederhoor maar in de wetenschap dat de heer Melro deze gesprekken op heeft genomen en deze nu op eigen initiatief naar buiten brengt om in een goed daglicht gesteld te worden daar werken wij niet aan mee!
Wij gaan ons beraadslagen wat wij hier mee zullen doen maar voor ons is het duidelijk dat dit akefietje niet in zijn voordeel spreekt.
Paramaribo – Het Openbaar Ministerie (OM) heeft een stiefvader, die ervan verdacht wordt zijn twaalfjarige stiefdochter jarenlang misbruikt te hebben, enkele weken geleden in vrijheid gesteld. Hoewel het OM een redelijk vermoeden heeft dat de man zich wel schuldig heeft gemaakt aan het strafbaar feit, zag het na onderzoek ” onvoldoende gronden voor vervolging”. Volgens officier van justitie Astrid Niamat weigert de moeder van het slachtoffertje de noodzakelijke klacht te doen en mee te werken aan het politioneel onderzoek.
De vrouw verzuimt het kind naar de gynaecoloog te brengen voor het doktersvisum dat als bewijs moet dienen. Ook ontkent de stiefvader steevast, terwijl het meisje steeds terugkomt op haar eerdere verklaringen.
Filmmaker Roman Polanski is opgepakt in Zwitserland vanwege een zedenzaak uit 1977.De VS had een internationaal arrestatiebevel uitgevaardigd, omdat de regisseur ervan wordt verdacht dat hij een 13-jarig meisje heeft verkracht.
Vorig jaar had Polanski justitie in de VS gevraagd de zaak te seponeren, omdat er fouten zouden zijn gemaakt. Dat werd afgewezen.
In 1977 had Polanski bekend dat hij seks met een minderjarige had gehad. Hij vluchtte naar Europa voor er uitspraak werd gedaan.
Roman Polanski (76) is Fransman en was in Zürich voor het Filmfestival. Hij zou er vanavond een oeuvreprijs krijgen.
UTRECHT – Zomaar op de stoep een baby in een maxi-cosi. Supermarkteigenaresse Rabia Toprak kon haar ogen niet geloven toen ze gistermorgen even naar haar auto liep in de Utrechtse wijk Overvecht.
Terwijl ze net haar Turkse supermarkt had geopend, zag ze moederziel alleen, vlak bij een container voor afgedankte kleren en schoenen, het jongetje in zijn stoeltje zitten. Naar later bleek was de zes maanden oude baby – naar verluidt van Oekraïense komaf – gedumpt door een autodief.
Zielig
“Het ventje had het heel koud, was zijn sokjes verloren en had ook geen jasje aan”, vertelt een zichtbaar aangedane Toprak aan haar dochter, die deze zaterdagmorgen als tolk fungeert. “Het was heel zielig. Ik huilde met de baby mee, was erg geschrokken.”
UTRECHT – De beschuldigingen van onzedelijk gedrag tegen een chauffeur van een schoolbus zijn ongegrond. Het Openbaar Ministerie heeft geen bewijs dat Omar A. kinderen heeft aangezet tot seksuele handelingen.
Half april beschuldigden ouders van zeven autistische en slechthorende kinderen de chauffeur van het Connexion-taxibusje van misdragingen. De kinderen tussen 4 en 12 jaar werden dagelijks door de chauffeur vervoerd vanuit Zeist naar de Utrechtse Bertha Mullerschool voor speciaal onderwijs.
Het Openbaar Ministerie verhoorde drie van de kinderen in daarvoor speciaal ingerichte ruimten, maar vond geen overtuigend bewijs. Woorvoerder Mary Hallebeek: ,,De verklaringen waren niet consistent. Als bijvoorbeeld twee keer werd gevraagd waar iets gebeurde, dan liepen de antwoorden alle kanten op. Bovendien was het niet mogelijk de verklaringen van de kinderen bevestigd te krijgen.”
De zaak kwam aan het rollen toen een van de leerlingen aan zijn ouders vertelde hoe kinderen met elkaar moesten zoenen en hun broek moesten laten zakken. Zijn moeder deed daarna navraag bij andere ouders, wat een waslijst van verhalen opleverde. Dick de Ruiter, vader van de jongen, vertelde aan deze krant radeloos en verward te zijn.
UTRECHT – In de Utrechtse wijk Ondiep is vanochtend een auto met een baby op de achterbank gestolen. Het kind werd drie kwartier later teruggevonden aan de Gangesdreef in Overvecht.
Een man zette z’n huisvuil buiten en zag ineens een maxi-cosi op de stoep staan. De baby voelde koud aan, maar maakt het goed; het kindje is inmiddels weer bij de ouders. De vader van het kindje is erg geschrokken en krijgt slachtofferhulp. Ook de auto is teruggevonden, even verderop op de Ankaradreef.
De eigenaar van de zwarte Volvo S40 met het kenteken 33-ZG-JV had zijn zes maanden oude kind vanochtend in de auto gezet en liep even weg om nog iets in huis te pakken. Even later stapte een onbekende in zijn auto en reed met hoge snelheid weg.
De politie is nu hard op zoek naar de dader. Voor tips en info kan men bellen met 0900-8844